模载联合支援站
 English
发新主题

[地图] Kuszynek - 2.00

Kuszynek - 2.00


转自:strefa-omsi
读我
Dear All,

Po ośmiu miesiącach intensywnej pracy przedstawiam Wam jej owoc - Kuszynek wersja 2.00 - mapa niedużego, powiatowego miasteczka nad mazurskim jeziorem z rynkiem, dworcem PKS/PKP, zakładami kolejowymi oraz czterema liniami dziennymi i trzema nocnymi. Mam nadzieję, że nie będziecie rozczarowani.

LINIE
1 ► Dworzec – Cmentarz (Brama Główna) <kursy skrócone kończą na przystanku Stadion>
2 ► Zakłady Kolejowe – Szpital miejski <kursy skrócone kończą na przystanku Dworzec>
3 ► Stadion – Osiedle Piaski <kursy skrócone kończą na przystanku Rynek>
5 ► Dworzec – Stare Karnity
N11 ► Dworzec – Osiedle Piaski / Cmentarz (Brama Główna)
N12 ► Szpital miejski – Zajezdnia / Stadion
N15 ► Szpital miejski – Stare Karnity

TECHNIKALIA / REKOMENDOWANE USTAWIENIA
Mapa przygotowywana była w edytorze OMSI 2 i dla OMSI 2. Wobec uwag co do wydajności, wersja końcowa została odchudzona. Mapa do poprawnego działania wymaga zainstalowanego Projektu Szczecin w wersji co najmniej 4.0. Jeżeli ktoś już posiada na dysku wersję BETA, koniecznie należy usunąć folder "Kuszynek" z folderu "maps" i w jego miejsce wgrać nowy.
为了达到最好的游戏,我推荐以下设置:
>禁用“真正的多线程”
>最大对象的可视距离:750米
>最大对象的复杂性:3(这是重要的 - 否则它可能高达与物体不可见的碰撞!)
>道路交通最大数:350
>道路交通的因素:90%
>人类最大数:140
>因子乘客在车站:100%
>计划优先级:2(公共汽车,火车)或3(公共汽车,火车,公交车)
UWAGI
Z uwagi na dużą ilość skarg do wersji beta odnośnie wydajności, poczyniłem starania, aby wersja końcowa była lepsza. Uporządkowałem tekstury podłoża (zmniejszenie folderu z 83 MB do 39 MB) oraz w najcięższych miejscach wprowadziłem zróżnicowanie obiektów z uwagi na parametr "Map Complexity" - screen w miniaturze. U mnie na chwilę obecną FPS-y nie spadają poniżej 19. Skorygowane zostały też rozkłady jazdy i rozpiska kursów na jednej z brygad - 13. Pojawiły się dykty i tabliczki boczne - w MAN-ach od M&R pojawiają się tylko po wpisaniu kierunku z menu.
Aby autobusy PKS (Setra S215UL) prawidłowo wyświetlały kierunki i przewoziły pasażerów, do folderu Setry trzeba skopiować HOF z dowolnego innego autobusu.
Znanym błędem jest problem z obiektami z folderu "Addon_gcW" dystrybuowanym wraz z niektórymi niemieckimi mapami (m.in. Wankendorf, Spitterberg). Jeżeli nie ma komunikatu o braku obiektów/splinów a część mapy nie wczytuje się, może to oznaczać konieczność wgrania "oryginalnego" folderu. Uwaga ta może dotyczyć także innych modyfikowanych obiektów (dotyczy to szczególnie osób, które mają wiele niemieckich map).

PRAWA AUTORSKIE / ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Szerszy opis polityki praw autorskich znajduje się w pliku readme, który możecie pobrać, zanim jeszcze zdecydujecie się pobierać mapę. W tym miejscu chciałem podkreślić, że nie wyrażam zgody na upload mapy na inne serwery bez porozumienia ze mną. Tym niemniej wyrażam zgodę na przeniesienie linków do pobrania (obydwu - mapy oraz pliku readme) na inne fora ze wskazaniem autora mapy. Jako autor mapy w jej aktualnym kształcie oświadczam, iż dołożyłem wszelkich starań, aby ta działała prawidłowo i nie powodowała komplikacji. Jednakże z racji zróżnicowania sprzętu komputerowego i oprogramowania nie przyjmuję na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy w działaniu lub uszkodzenia gry.

PODZIĘKOWANIA
Dziękuję wszystkim autorom obiektów wykorzystanych na mapie, którzy swoją otwartą postawą przyczyniają się do wzbogacania świata OMSI. Ponadto dziękuję użytkownikom, którzy zaoferowali pomoc przy tworzeniu mapy. Dziękuję również wszystkim, którzy swoimi wypowiedziami w temacie "Rozwój sceny OMSI" przyczynili się do ulepszenia tej mapy.

视频:http://www.youtube.com/embed/0JBIxksVrHM
Ci, którzy zainstalowali już wersję beta, nie muszą pobierać folderu z obiektami. W tym przypadku wystarczy pobrać część 1 i część 2.
Ci, którzy nie posiadają wersji beta, powinni pobrać część 1, "Obiekty" i część 2, a następnie wgrać je do folderu gry w takiej właśnie kolejności. Pamiętajcie o dodatkowych elementach do pobrania z readme.




下载:
Part1:MediafireMEGA
Part2:MediafireMEGA
建筑物补档:MEGA

[ 本帖最後由 cc果卷 於 2015-2-2 19:58 編輯 ]
本帖最近评分记录
  • justinyau36 膜仔通汇 -2 2015-2-2 22:25 請更正格式


神翻译……

楼主回复


 引用框:
原帖由 郭皓真 於 2015-2-2 20:05 發表
神翻译……
没别的办法。。。


前排围观……没HIDE啊……求图……3Q分享……

顺城停工,等待LOTUS消息。
OMSI退圈了,不要再來問這問那的了。謝謝。
感謝你們的支持和帶來的美好時光!!
最后还是要说一句:友谊是魔法!!

联系本胶戳蒸汽机
CONTACT ON STEAM

留于 2017.08.24

下载了!下载看看怎么样!

最近波兰图辈出啊

线路长吗

先下载去看看 怎么样 有截图吗

谢谢分享

thanks a lot
发新主题