模载联合支援站
 English
发新主题

[地图] 【转】Trotlov V0.6

【转】Trotlov V0.6


【介绍】:Trotlov je fiktivní mapa do hry OMSI - Der Omnibussimulator. Jedná se o mapku z městského prostředí. Trotlov má v logu napsáno "Small City With a few Lines", ale to není až zas tak moc pravda. I přesto, že je tam napsáno "malé město s pár linkami", se v Trotlově nachází linek opravdu dost. Kromě toho, že Trotlov má jakési svoje centrum, ve kterém se nachází nádraží, obsahuje také další malá městečka. Jedno z nejznámějších je Pleskotov.
Mapa je zdarma ke stažení. Na těchto stránkách najdete všechny verze, takže se nemusíte bát, že byste něco prošvihli. A abych předešel zbytečným dotazům: Trotlov se vyvíjí postupně. Každá verze je jiná, čím vyšší, tím náročnější. Proto doporučujeme v případě nadměrných lagů nainstalovat nižší verzi. Mapa ale sama o sobě náročná není.
Ještě bych měl asi zmínit, kdo za vývojem této mapky stojí. Jako první jsem začínal já, Sn0walker se svou vlastní mapkou Malerishof. To bohužel nedopadlo nijak, protože mi nefungoval editor a mapu jsem vytvářet přestal. Pak začal dělat HrejZadarmo svojí vlastní mapku, Trotlov. Na té už se pracovalo o něco dýl a tak prostě Trotlov vznikl. Hlavní autor je tedy HrejZadarmo a já, Sn0walker dělám grafické prvky, jako jsou lístky. Jsem prostě taková pomocná síla.
Začátek
Psát o začátcích této mapy je pro mě stejně těžké, jako když se s mapou začínalo. No vida, tato věta se mi na začátek povedla, ale bohužel začátky naší mapky opravdu nebyli povedené. Vzhledem k tomu, že Trotlov na začátku obsahoval jen městečko o velikosti jednoho náměstí a jezdilo na něm asi 5 linek, moc velký obdiv Trotlov nedostával, spíše naopak.
Na začátku se totiž snažila mapka proslavit na velice známém OMSI fóru. Tam opravdu v takovémto stavu přišla s prvním screenem i kritika. Časem se však věci měnily. Sice ne k tomu, že by se mapka líbila, ale většinu lidí začal Trotlov bavit a nyní už je i docela vyhledávaným OMSI projektem. Tak dost úvodem a přejděmě na důležitější věci.

【版权】:
hrejzadarmo

【图片】:
         

         

         

         

         

         

            

【下载地址】:
回帖后才可看到本帖隐藏内容。VIP贵宾免回帖。
乱打内容会被封号。可粘贴一句“感谢楼主分享”



[ 本帖最後由 金鱼1.04 於 2015-2-7 16:44 編輯 ]
本帖最近评分记录
  • IVEDO丶 膜仔通汇 +3 2015-2-7 17:00 感谢分享

怎么回不了

thx!!!

3rd!! Thanks !!!!!!

嗯 不错的地图 一定下载

谢谢了,我非常喜欢这个地图,我很高兴去玩。

+


好啊好啊好好好好

好啊好啊好好好好

太好看了!抵不住诱惑!!

支持支持!

谢谢分享!!!!

好啊好啊好好好好

不错 谢谢分享  拿走了

地图地图地图地图

挖,看封面旧好玩
发新主题