模载联合支援站
 English
发新主题

[巴士] 【转】Ikarus 260.04(猫大新增百度下载)

【转】Ikarus 260.04(猫大新增百度下载)


 引用框:
【版权】
转载自:http://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-1-2-Ikarus-260-04--3695
作者:Patrykos
【介绍】:
„Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi:
Wstańcie, pasterze, (…)”

W ten piękny, świąteczny wieczór mam przyjemność przekazać Wam mój prezent pod choinkę. Po długim czasie oczekiwania i psioczenia oraz z pewnością powątpiewania w sukces przedsięwzięcia mogę oficjalnie napisać: udało się! Nie będę dalej pisał bo z pewnością większość oleje treść tego postu, będą jedynie klikać w linijki w poszukiwaniu linków. Proszę zapoznać się z plikami tekstowymi, a w szczególności z licencją dodatku. Dla mniej kumatych w skrócie streszczę co licencja zakłada:
1. Jedynym miejscem gdzie można rozpowszechniać dodatek „Ikarus 260.04” jest to forum i ten konkretny temat. Możliwe jest umieszczenie odnośnika do tego tematu w innym miejscu niż to forum ale pod warunkiem, że nie zawiera ono bezpośrednich linków do paczki.
2. Niedozwolone jest publikowanie własnych modyfikacji dodatku „Ikarus 260.04” bez uzyskania zgody Autora na jego publikację.
3. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek powstałe szkody w wyniku używania dodatku.
Mimo wszystko proszę dokładnie przeczytać licencję, aby nie było niezrozumiałych kwestii albo zdziwienia „ale ja nie wiedziałem”. Proszę również zerknąć w plik „czytajto.txt”.

THE MOST IMPORTANT IS...written below..;)

ENG:
1. The only place You can share my Ikarus 260.04 is ONLY THIS forum board and this specific topic. You only can share a link to this topic on other forum boards, under condition it doesn't contain a direct link to download.
2. Publishing your own vehicle modification require an acceptance from the autor of the model.
3. The autor does not take any responsibility for any kind of damage caused by using this addon.
【图片】:


下载地址:
回帖后才可看到本帖隐藏内容。VIP贵宾免回帖。
乱打内容会被封号。可粘贴一句“感谢楼主分享”


[flash]http://www.xiami.com/widget/14234277_1769701067,_235_200_FF8719_494949_1/multiPlayer.swf[/flash]
本帖最近评分记录
  • Lloyd Esq. 膜仔通汇 +3 2013-12-27 17:50 感謝分享

thx for sharing

頂力支持樓主分享 !

非常不错,非常漂亮。

thanks!!!!!!!

非常感谢

漂亮!!! 开走

thanks for sharing!

试试看,老车最有爱了~~

回復 #樓主 的帖子


好车啊

Thanks for sharing!!!

thx


thanks for sharing!

thanks for sharing!

謝謝樓主的分享!!!!!!!
发新主题